Open Nav

KURUMSALİpektul ve konf. San.aş. 1984 yılında kurulmuştur.

İnsan yaşamına ve çevreye saygıyı öncelik edinmiş, teknoloji ve yeniliğe önem veren, yönetim ve denetim sistemlerini kullanarak üretim yapan, kendi alanında dünyanın en büyük üreticisidir.

İpektül ve konf. San .aş. Çözgülü raschel örgü ve kumaş boyahane tesislerinden oluşan, kendi alanında dünyanın en büyük üretim kapasitesi ile aylık 12,000,000 metre tül, dantel ve kumaş üreten entegre tesistir. Ayrıca Bayan çocuk giyimlik, gelinlik, perdelik, bayraklık ve ayakkabılık kumaşların üretiminde devamlı yaptığı yenilikler ile sektörde liderlik yapmaktadır.

Çorlu fabrikamız toplam 19060 m2 kapalı alanda üretim yapmakta ve İstanbul merkez ofisinde 7,000 m2 kapalı alanda kurulu depo ile satış ve ihracat sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir. “Clear to Wear” , “Oeko-tex 100” standartları ile deneyimli ve tecrübeli 650 çalışanı ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Birçok ülkede prestijli kumaş fuarlarına devamlı katılımlar ile 40 tan fazla ülkeye, toptan kumaş ve giyim sektörünün büyük markalarına ihracatını her geçen yıl daha da arttırmaktadır ve arttırmaya devam edecektir.